Obóz teatralno-jeździecki “W krainie mądrych koni” 22-28 sierpnia

  • Tykocin
day
:
hr
:
min
:
sec

obozy jeździeckie latoObóz teatralno-jeździecki “W krainie mądrych koni”

22 sierpnia – 28 sierpnia

warsztaty teatralne prowadzone będą na kanwie Podróże Guliwera “W krainie Mądrych koni”, prowadzić je będzie dyrektor Tykocińskiego Teatru Amatorskiego Marcin Kwiatkowski

Obóz przeznaczony jest dla dzieci ciekawskich z natury, które lubią aktywności na powietrzu, dużo ruchu, biegania, wyzwania oparte na rywalizacji grupowej, przebywanie w naturze ze zwierzętami. Podczas obozu nasi instruktorzy i wychowawcy prowadzą zróżnicowane zajęcia edukacyjne wciągając dzieci do programu poprzez zabawę. Na turnusie ćwiczymy zaradność, odpowiedzialność, sprawdzamy odwagę i wytrwałość.

Zajęcia jeździeckie dedykowane są dla początkujących i odbywają się codziennie, poza dniem wycieczki terenowej. Czas ich trwania oraz rodzaj jest uzależniony od programu,  oceny możliwości  indywidualnych oraz grupowych przez instruktorów, warunków pogodowych.

 

W programie:

– 5 intensywnych dni zajęć teatralnych wśród których : budowanie scenariusza, etiudy teatralne, kostium i praca z głosem, praca z emocjami oraz występ finałowy

– 5 dni zajęć w stajni: nauka pielęgnacji zwierząt, podstawy weterynarii, nauka teorii, nauka jazdy konnej

– rajd pieszy do Tykocina z programem edukacyjnym ok 3,5 km w 1 stronę

– chrzest obozowy

– leśne zapasy

– dyskoteka obozowa lub konkurs talentów

– ognisko (uzależnione od pogody)

– tematyczne imprezy integracyjne

– konkursy z nagrodami i niespodzianki *

cena: 1750 zł first call price do końca lutego ’22

 

Programy są ustalone ramowo i mogą ulec zmianom zależnie od preferencji uczestników tj. dzieci, pogody i innych okoliczności. Miejsce, w którym odbywają się kolonie jest to podlaskie gospodarstwo agroturystyczne Kurnik Polski, położone nieopodal nieopodal Tykocina (25 km od Białegostoku).