Obóz artystyczno-jeździecki “Moje pierwsze kroki w stajni“ | 8 – 14 sierpnia

  • Tykocin
day
:
hr
:
min
:
sec

obozy jeździeckie latoObóz artystyczno-jeździecki “Moje pierwsze kroki w stajni”

8 sierpnia – 14 sierpnia

Obóz przeznaczony jest dla dzieci, które lubią prace manualne, zajęcia artystyczne, kreatywnie pobudzające wyobraźnię i polegające na konstruktywnym tworzeniu. Prace powstałe podczas warsztatów dzieci zabiorą ze sobą do domów.

Zajęcia jeździeckie dedykowane są dla początkujących i odbywają się codziennie, poza dniem wycieczki terenowej. Czas ich trwania oraz rodzaj jest uzależniony od programu, oceny możliwości indywidualnych oraz grupowych przez instruktorów, warunków pogodowych.

 

W programie:

– 3 kreatywne warsztaty artystyczne: tematy są wybierane w głosowaniu przez grupę . Przykładowo: recycling odzieżowy, latawce, łapacze snów, garncarstwo, grafitti, stolarski, natura w sztuce, make up artist, modne dziecko, teatralny, sztuka w kuchni itp.

– 6 dni zajęć w stajni: nauka pielęgnacji zwierząt, podstawy weterynarii, nauka teorii, nauka jazdy konnej

– rajd pieszy do Tykocina z programem edukacyjnym ok 3,5 km w 1 stronę

– chrzest obozowy

– dyskoteka obozowa lub konkurs talentów

– ognisko (uzależnione od pogody)

– tematyczne imprezy integracyjne

– konkursy z nagrodami i niespodzianki *

 

cena: 1750 zł first call price do końca lutego ’22

 

Programy są ustalone ramowo i mogą ulec zmianom zależnie od preferencji uczestników tj. dzieci, pogody i innych okoliczności. Miejsce, w którym odbywają się kolonie jest to podlaskie gospodarstwo agroturystyczne Kurnik Polski nieopodal Tykocina (25 km od Białegostoku).