Ostatnie miejsca na sezon 2022

ostatnie miejsca na obozy

 

Obozy tematyczne dla dzieci

FUNDACJA NIL SINE NUMINE i Kurnik Polski zaprasza do zapoznania z ofertą fantastycznych obozów dziecięcych i młodzieżowych na rok 2022

Informacje ogólne:

Wszystkie turnusy będą zrealizowane w obiekcie agroturystycznym położonym pod Tykocinem Kurnik Polski www.noclegitykocin.pl

Rodzaje zajęć podczas naszych obozów: warsztaty, gry terenowe, pokazy, lekcje, pogadanki, wykłady, praca społeczna w kuchni i w stajni w formie dyżurów/wacht, rajdy, spacery, zwiedzanie, konkursy, zabawy dydaktyczne, tematyczne, czynności samoobsługowe, prace użyteczne tj. dyżury/wachty w stajni, zagrodzie, kuchni.

Terminy obozów 2022 :

  • 4 lipca – 10 lipca  Obóz artystyczno-jeździecki “Moje pierwsze kroki w stajni ” – TERMIN WYPRZEDANY
  • 11 lipca – 17 lipca Obóz Survivalowo-jeździecki “Samowystarczalni w terenie” 
  • TERMIN WYPRZEDANY
  • 25 – 31 lipca (dzieci 10-17 lat) Gwiazda sezonu  “VOP” – VOKALNY OBÓZ PRZETRWANIA z trenerami The Voice Kids TERMIN WYPRZEDANY
  • 1 – 7 sierpnia  Obóz Survivalowo-jeździecki “Samowystarczalni w terenie”  
  • TERMIN WYPRZEDANY
  • 8-14 sierpnia  Obóz artystyczno-jeździecki “Moje pierwsze kroki w stajni “
  • 22 – 28 sierpnia – Obóz teatralno-jeździecki “W krainie mądrych koni”

 

Dowiedz się więcej o naszych obozach

Zarezerwuj obóz
Obóz teatralno-jeździecki
Tykocin

Obóz teatralno-jeździecki “W krainie mądrych koni” 22-28 sierpnia

Obóz teatralno-jeździecki "W krainie mądrych koni" 22 sierpnia – 28 sierpnia warsztaty teatralne prowadzone będą na kanwie Podróże Guliwera "W

 

Programy są ustalone ramowo i mogą ulec zmianom zależnie od preferencji uczestników tj. dzieci , pogody i innych okoliczności.

Miejsce, w którym odbywają się kolonie jest to podlaskie gospodarstwo agroturystyczne Kurnik Polski nieopodal Tykocina (25 km od Białegostoku, 160 km od Warszawy).

 

Istnieje możliwość zorganizowania własnej grupy i ułożenia programu indywidualnego.

Nasze obozy są zgłaszane do bazy MEN oraz nadzorowane przez Kuratorium Oświaty, PSSE i Policję zgodnie z obowiązującymi przepisami.

Gwarancją realizacji imprezy jest wypełnienie formularza rezerwacyjnego na naszej stronie oraz dokonanie opłaty na podstawie otrzymanej faktury proforma.

Regulamin obozowy określa zasady uczestnictwa w naszych turnusach oraz obowiązki stron. Dlatego zachęcamy do dokładnego zapoznania   się z nim.

Realizujemy bony turystyczne. Bon turystyczny może być zrealizowany wyłącznie na  miejscu, gdyż jego realizacja wymaga potwierdzenia smsem pinu, który otrzymujecie państwo w procesie realizacji bonu.