NASZE OBOZY DZIECIĘCE TO NAUKA, ZABAWA, SPORT ORAZ ŚWIETNY WYPOCZYNEK NA PODLASKIEJ WSI. ZORGANIZOWALIŚMY ŁĄCZNIE PONAD 100 TURNUSÓW DLA WASZYCH DZIECI.

Noclegi w 2-, 3-, 4-,5- osobowych, wygodnych pokojach

Pełne wyżywienie dopasowane do potrzeb dziecka: 3 posiłki dziennie, w przerwach owoce i desery,  pieczywo z lokalnej piekarni  i pieczone na miejscu

Opiekę wykwalifikowanej kadry pedagogicznej, instruktorów, animatorów i trenerów

Opiekę medyczną z przychodnią na miejscu

Ubezpieczenie

Naukę języków obcych z native speakerami i lektorami w radosnej i przyjemnej formule gier i zabaw

Sprzęt jeździecki i materiały dydaktyczne

Bilety wstępu do lokalnych muzeów w programach ze zwiedzaniem

Warsztaty artystyczne, wokalne

Gry terenowe, zajęcia survivalowe, strzelnica

Nowe kompetencje i rozwój twojego dziecka

KIM JESTEŚMY?

NASZA KADRA TO DOŚWIADCZENI PROFESJONALIŚCI
Barbara Gębała - Prezes fundacji Nil Sine Numine , właściciel w Kurnik Polski. Organizator ponad 100 turnusów letnich i zimowych dla dzieci I doświadczony kierownik wypoczynku, Instruktor jazdy konnej, zawodnik z licencją sportową w latach 2000-2008, trener horse assisteed education,  manager i aktywny społecznik

Monika Skorupska – pasjonatka gotowania, wychowawca , KO-wiec , mama Igi

 

Wychowawcy: nasi wychowawcy kochają pracę z dziećmi, posiadają uprawnienia wymagane przez MEN, są pedagogami, instruktorami sportu, ale przede wszystkim w swojej pracy są oddani dzieciom.

Już od 2011 roku w historycznym sercu Podlasia, pod Tykocinem na cichym ranczo pod lasem, z daleka od szosy organizujemy obozy tematyczne z końmi dla dzieci . Ich rekreacyjny charakter obejmuje tematykę artystyczną, taniec, survival, warsztaty wokalne, teatralne, wycieczki rowerowe, strzelnicę terenową i wiele innych atrakcji  dla dzieci od 7-ego  do 18-ego roku życia. Jeśli dziecko jest wystarczająco samodzielne możemy przyjąć młodsze dzieci, szczególnie ze starszym rodzeństwem. Nasze obozy są odpowiednie dla dzieci, które wyjeżdżają bez rodziców pierwszy raz i dopiero rozpoczynają przygodę z końmi. Uczymy dzieci jeździć konno od podstaw, a także tego jak powinny obchodzić się z tymi zwierzętami. Obozy tematyczne to ciekawe warsztaty, wykłady, gry terenowe, wycieczki, spotkania z ciekawymi osobami i co najważniejsze: jazda konna.
Wkładamy dużo zaangażowania w pozyskanie współpracy z najlepszymi specjalistami. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani, kompetentni pedagodzy, instruktorzy, trenerzy, artyści, pasjonaci historii, archeologii, muzykolodzy i instruktorzy tańca. Nasza kadra oddaje całe serce dzieciom stawiając sobie ambitne cele dydaktyczne. Dobro dziecka jest dla nas najważniejsze.

MIEJSCE, W KTÓRYM ORGANIZUJEMY NASZE OBOZY to Agroturystyka Kurnik Polski

„U nas łąki mają smak miodu,
u nas w polu kołyszą się żyta –
szkarłatem koniczyna, gdy dokwita
śliczna jest. I koń pijący u brodu.”
Klimatyczne gospodarstwo agroturystyczne, położone na Podlasiu 160 km z rogatek Warszawy, 30 km od Białegostoku. Klasyczna agroturystyka kojarząca się z wakacjami u babci na wsi była nagradzana w rankingach powiatu białostockiego. Powstałe z marzeń i pasji  miejsce powstało z intencją przyjmowania dzieci i ludzi z pasją, od początku było otwarte szczególnie na dzieci i młodzież, w tym dzieci z pieczy zastępczej. Kurnik Polski jest idealny dla wszystkich, którzy chcą zaznać prawdziwej wiejskiej sielanki, a także spróbować śmietanki. Oferuje świeże powietrze, ciszę i spokój bezpiecznie z daleka od szosy, domową kuchnię, a także przytulne, stylowe pokoje i towarzystwo przyjaznych zwierząt – stałych rezydentów. Usytuowanie naszego siedliska nieopodal Tykocina na Podlasiu jest idealnym rozwiązaniem na pierwszy w życiu obóz, dla rodziców z Białegostoku i okolic, ale także przy obecnej wygodnej infrastrukturze drogowej także dla mieszkańców Mazowsza, którym dojazd zajmuje niespełna 2 godziny.
DOŚWIADCZENIE I BEZPIECZEŃSTWO PONAD WSZYSTKO 
Od 2011 roku organizowane są tu ciekawe i wartościowe programy edukacyjno-wypoczynkowe dla dzieci i młodzieży, a także dla dorosłych: obozy jeździeckie, obozy edukacyjne, obozy językowe, obozy artystyczne, obozy wokalne i teatralne a także sportowe i taneczne. 
Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji eventów . Nasze konie pracują głównie pod dziećmi, są przyzwyczajone do codziennego gwaru i temperamentnych zachowań młodych ludzi .
Od 2021 roku obiekt jest prowadzony przez Fundację „Nil Sine Numine”, która organizuje obozy integracji społecznej pomagając w organizacji wypoczynku dzieciom z pieczy zastępczej poprzez projekty crowdfundingowe tj. #kawaktorapomaga oraz organizację obozów komercyjnych, z których cały dochód przeznacza na obozy dla dzieci z domów dziecka. Zapisując swoje dziecko na obóz jednocześnie wspierasz wypoczynek dzieci z domów dziecka.

 

Obozy jeździeckie dla dzieci

Jeśli Twoje dziecko jest zafascynowane końmi lub innymi zwierzętami, pomyśl o znalezieniu dla niego ciekawego wypoczynku w formie obozów jeździeckich. Być może ten młodzieńczy okres fascynacji, nauka jazdy konnej oraz współżycia ze zwierzętami podczas pobytu w prawdziwym gospodarstwie agroturystycznym rozwinie zainteresowania dziecka i będzie rzutować na to jaki kierunek studiów wybierze Twoje dziecko w przyszłości. Chcemy rozwijać w dzieciach ich pasje i fascynacje i uczyć je odwagi realizacji ich marzeń. W szczególności w tych młodzieńczych latach.

najlepsze obozy jeździeckie dla początkujących

Dzisiaj pracuję na moje przyszłe, wspaniałe wspomnienia 🙂