Obozy jeździeckie Podlasie

Od ponad 8 lat organizujemy na Podlasiu obozy jeździeckie, rekreacyjne, artystyczne, survivalowe, traperskie oraz inne imprezy dla dzieci w wieku 7 – 16 lat. Uczymy dzieci jeździć konno, a także tego jak powinny obchodzić się z końmi. Nasze obozy jeździeckie urozmaicone są bogatą ofertą warsztatów artystycznych, zajęć survivalowych, strzelnicą polową, nauką strzelania z łuku i władania szablą, zabawami w rekonstrukcje historyczne, scenariusze gier terenowych. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani, kompetentni instruktorzy, artyści, pasjonaci historii, archeologii, muzykolodzy i instruktorzy tańca. Nasza kadra oddaje całe serce dzieciom stawiając sobie ambitne cele dydaktyczne.
obozy jeździeckie sportowe
obozy jeździeckie lato

Obozy jeździeckie - Agroturystyka Kurnik Polski

Miejsce, w którym organizujemy nasze obozy jeździeckie to gospodarstwo agroturystyczne przeznaczone dla wszystkich chcą zaznać prawdziwej podlaskiej wiejskiej sielanki. Oferujemy świeże powietrze, ciszę i spokój, zdrową, domową kuchnię, przytulne, stylowe pokoje i towarzystwo przyjaznych zwierząt – stałych rezydentów Kurnika Polskiego. Usytuowanie naszego gospodarstwa nieopodal Tykocina na Podlasiu jest to idealne rozwiązanie dla rodziców z Białegostoku i okolic, którzy chcieliby odwiedzić swoje dziecko w trakcie obozu. Baza noclegowa mieszcząca do 30 osób pozwoli skorzystać z naszej oferty także tym, których interesują obozy dla dzieci z rodzicami.
Mamy wieloletnie doświadczenie w organizacji eventów dla dorosłych i dzieci, prowadzeniu obozów jeździeckich, rekreacyjnych. Nasze konie pracują głównie pod dziećmi, są przyzwyczajone do codziennego gwaru.

Obozy jeździeckie dla dzieci

Jeśli Twoje dziecko jest zafascynowane końmi lub innymi zwierzętami, pomyśl o znalezieniu dla niego ciekawego wypoczynku w formie specjalnych obozów jeździeckich dla dzieci. Przeglądając strony internetowe z pewnością znajdziesz bardzo szeroką ofertę, zarówno tanich, jak i drogich obozów jeździeckich. Być może ten młodzieńczy okres fascynacji, nauka jazdy konnej oraz współżycia ze zwierzętami podczas pobytu na prawdziwym gospodarstwie agroturystycznym rozwinie zainteresowania Twojego dziecka i będzie jakimś światełkiem w tunelu, który może rzutować np. na to jaki kierunek studiów wybierze Twoje dziecko w przyszłości. Może się wydawać, że jest to odległa przyszłość, ale podłoże na przyszłość jest rzeczą bardzo ważną. Zatem pamiętajmy, żeby rozwijać w dzieciach ich pasje i fascynacje. W szczególności w tych młodzieńczych latach.

Tanie obozy jeździeckie

Mnogość atrakcji zawartych w jednej, stałej cenie obozów sprawia, że nasza oferta jest wyjątkowo korzystna pod względami finansowymi, nie spędzając nikomu snu z powiek żadnymi dodatkowymi opłatami. Porównywalnie taniej obozy jeździeckie zazwyczaj są o wiele krótsze, albo nie posiadają tylu dodatkowych atrakcji, bądź za wiele karzą dodatkowo dopłacać.